Нашата услуга за онлајн резервации е најдобра

Јавете ни се на (+389) 71 305 353 или е-пошта reservation@hotelhamburg.mk

 
Откријте
Луксузен ентериер
ОТКРИЈТЕ АЖУРИРАЊЕ НА ВЕСТИ
Од: 4.000,00 ден / Ноќ
Од: 4.000,00 ден / Ноќ

Двојна Соба

  • 2 Возрасни
  • Поглед на градот

Климатизирана соба со телевизор со рамен екран и мини-бар. Бањата нуди туш, фен и бесплатен тоалети.

Од: 4.000,00 ден / Ноќ
Од: 4.000,00 ден / Ноќ

Делукс двокреветни соби

  • 2 Возрасни
  • Поглед на градот

Климатизирана соба со телевизор со рамен екран и мини-бар. Бањата нуди туш, фен и бесплатен тоалети.

Од: 4.820,00 ден / Ноќ
Од: 4.820,00 ден / Ноќ

Супериорна тројна

  • 3 Возрасни
  • Поглед на градот

Климатизирана соба со телевизор со рамен екран и мини-бар. Бањата нуди туш, фен и бесплатен тоалети.

Позитивен рејтинг на клиентите

БЕСПЛАТЕН отворен појадок на шведска маса

БЕСПЛАТЕН Хотелски паркинг

Бесплатен WIFI- во собите и ресторанот

Изнајмување велосипеди, изнајмување сефови

НАШАТА ГАЛЕРИЈА
ОТКРИЈТЕ АЖУРИРАЊЕ НА ВЕСТИ
mk_MKMacedonian